Ana sayfa Devlet Kurumları Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Bursa Büyükşehir Belediyesi gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının iletişime geçen potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi gibi yüksek iletişime geçen kitlesi olan devlet kurumlarının yanında iletişime geçenlerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. Bursa Büyükşehir Belediyesi iletişime geçenlerinin istediği isteklerden bazıları; Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine bağlanma, sorun çözümü için destek talebinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi 444’lü ve 0224’lü çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 16 00

Bursa Büyükşehir Belediyesi İletişim Faks Numarası:
(0224) 716 15 50

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
beyazmasa@bursa.bel.tr

Bursa Büyükşehir Belediyesi İletişim Adresi:
Zafer Mahallesi. Ankara Yolu Caddesi. C Blok No:1  PK:16270 Osmangazi – BURSA

Arama Terimleri: bursa büyükşehir belediyesi çağrı merkezi numarası, bursa büyükşehir belediyesi iletişim bilgileri, bursa büyükşehir belediyesi iletişim numarası, bursa büyükşehir belediyesi telefon numarası, bursa büyükşehir belediyesi şikayet hattı, bursa büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, bursa büyükşehir belediyesi şikayet hattı, bursa büyükşehir irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here