Ana sayfa Devlet Kurumları Emniyet Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Emniyet Genel Müdürlüğü gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının iletişime geçen potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü gibi yüksek iletişime geçen kitlesi olan devlet kurumlarının yanında iletişime geçenlerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. Emniyet Genel Müdürlüğü iletişime geçenlerinin istediği isteklerden bazıları; Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezine bağlanma, sorun çözümü için destek talebinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü 0312’li çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Santral İletişim Telefon Numarası:
0312 462 0 462

Emniyet Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
bhim@egm.gov.tr

Emniyet Genel Müdürlüğü İletişim Adresi:
Emniyet Genel Müdürlüğü
Ayrancı Mahallesi, Dikmen Caddesi, No:11
06100
ÇANKAYA – ANKARA

Arama Terimleri: emniyet genel müdürlüğü çağrı merkezi numarası, emniyet genel müdürlüğü iletişim bilgileri, emniyet genel müdürlüğü iletişim numarası, emniyet genel müdürlüğü telefon numarası, emniyet genel müdürlüğü şikayet hattı, emniyet genel müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası, emniyet genel müdürlüğü destek hattı, emniyet irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here