Ana sayfa Devlet Kurumları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının iletişime geçen potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi gibi yüksek iletişime geçen kitlesi olan devlet kurumlarının yanında müşterilerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iletişime geçenlerinin istediği isteklerden bazıları; Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine bağlanma, sorun çözümü için destek talebinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 0222’li ve 0530’lu çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Santral Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
+ 90 222 211 55 00

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim GSM Numarası:
+ 90 530 140 33 74

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@eskisehir.bel.tr

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim Faks Numarası:
+90 222 220 42 36

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim Adresi:
Arifiye Mahallesi. İkieylül Caddesi. No:53 26010 ODUNPAZARI – ESKİŞEHİR

Arama Terimleri: eskişehir büyükşehir belediyesi çağrı merkezi numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi iletişim bilgileri, eskişehir büyükşehir belediyesi iletişim numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi telefon numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi şikayet hattı, eskişehir büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, eskişehir büyükşehir belediyesi destek hattı, eskişehir büyükşehir belediyesi irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here