Ana sayfa Özel Kurumlar FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

FixSmart gibi benzeri bulunan elektronik ürün bakım ve onarım firmalarının müşteri potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. FixSmart çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. FixSmart çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. FixSmart çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

FixSmart gibi yüksek müşteri kitlesi olan elektronik ürün bakım ve onarım firmalarının yanında müşterilerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. FixSmart müşterilerinin istediği isteklerden bazıları; FixSmart çağrı merkezine bağlanma, sorun çözümü için destek talebinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

FixSmart çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. FixSmart resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

FixSmart 0850’li çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 811 66 00

FixSmart İletişim Adresi:
General Ali Rıza Gürcan Caddesi, Alparslan İş Merkezi No:29/Z1 Merter – İstanbul

Arama Terimleri: FixSmart çağrı merkezi numarası, FixSmart iletişim bilgileri, FixSmart iletişim numarası, FixSmart müşteri hizmetleri numarası, FixSmart telefon numarası, FixSmart şikayet hattı, FixSmart irtibat telefonu, FixSmart destek hattı numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here