Ana sayfa Alışveriş AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

AEG gibi benzeri bulunan elektronik markalarının müşteri potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. AEG çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. AEG çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. AEG çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

AEG gibi yüksek müşteri kitlesi olan elektronik markalarının yanında müşterilerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. AEG müşterilerinin istediği isteklerden bazıları; AEG çağrı merkezine bağlanma, sorun çözümü için destek talebinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

AEG çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. AEG resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

AEG 0850’li çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 250 35 89 (09:00 – 18:00 Pazartesi – Cuma)

AEG Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr

AEG İletişim Adresi:
Electrolux Dayanıklı Tüketim Mamulleri AŞ.
Tarlabaşı Bulvarı No:35 Taksim – Beyoğlu / İstanbul

Arama Terimleri: aeg çağrı merkezi numarası, aeg iletişim bilgileri, aeg iletişim numarası, aeg telefon numarası, aeg şikayet hattı, aeg müşteri hizmetleri numarası, aeg destek hattı, aeg irtibat telefonu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here